70% מסגל UFC המשתמש ב- PED?

רק לאחרונה MMA דמות שורה חזיתית בריאן הציע כי ה- UFC שלח דגימות אנונימיות לחברת האנטי -סמים האמריקאית לבדיקה וכן כי “בערך 70% מהדגימות חזרו מלוכלכים”. הוצע כי זו הסיבה לכך שה- UFC “החליט לנטוש את תוכנית בדיקות התרופות לתחרות שלהם”.

להלן הציוצים:

הושטתי את ה- UFC כמו גם לחברת האנטי -סמים האמריקאית לאישור אם זה מדויק. להלן השאילתה ששלחתי לשני הארגונים בשבוע ג’רזי בנפיקה ליסבון שעבר. נכון להיום אף ארגון לא הגיב –

אני עורך דין שמרכיב בעיות משפטיות סביב אומנויות לחימה מעורבות (comblasportslaw.com) וכן להלחין עם שאילתה בתפקיד זה.

רק לאחרונה היה שמועה על הקו כי ה- UFC שלח קומץ דגימות עיוורות ל- USADA לבדיקה לבסס קו בסיס של מידת הסמים בספורט, כמו גם כי חלק גבוה מהדגימות הניב תוצאות חיוביות. אני מחבר לברר אם יש סוג כלשהו של מציאות לשמועה זו, כמו גם אם יש סוג כלשהו של מידע שהארגון שלך יכול לשתף.

אני מסתכל קדימה לתשובתך בזמן.

שלך,

אריק

בין אם האמור לעיל נכון ובין אם לא, השבועות האחרונים הדגישו כי מידת הנושא הסמים באומנויות לחימה מעורבות מומחים היא חמורה. מעריכים כי בדיקות חיוביות הן רק ההצעה של קרחון הסמים בספורט מומחים, שומר רשומות ה- MMA הרשמי Kirik Jenness משך “כי 90% מהלוחמים הבכירים השתמשו ב- PEDs בשלב כלשהו בקריירה שלהם.”

הפיגוע כמובן לא מתעלם עם ה- UFC שמסודר לקיים סמינר עיתונאים בהמשך השבוע. כשנשאל על מה יכוסה דנה ווייט ציין במהלך סמינר העיתונאים האחרון שלו כי הסמינר יכסה “הרבה שישי מסכן. אנחנו לא הולכים לדבר על דברים מהנים. אנו נתייחס לכל הדברים שהתרחשו לאחרונה כמו גם מה שאנחנו הולכים לעשות, מה יקרה “.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

ברוק לסנר סימן בגלל הפרה פוטנציאלית של סמים, 15, 2016 עם תגובה 1
ג’ון ג’ונס הודיע ​​על עבירה על סמים פוטנציאליים – שנמשכה מ- UFC 200 ביולי ג’רזי נבחרת קמרון בכדורגל 7, 2016 עם 4 הערות
בואו נדבר על ברוק לסנר, ג’רזי ספורטינג בראגה סמים כמו גם נפילה משפטית פוטנציאלית 16, 2016 עם 8 הערות

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *